BMW z 23 796 rejestracjami i blisko 30-proc. udziałem w rynku kolejny rok zajmuje pozycję lidera w kategorii samochodów

Wiadomości i aktualności dotyczące marki BMW, opinie, dane techniczne, ogólne informacje na temat nowych modeli i cen, które pojawiają się w strumieniu internetu.
admin
Administrator
Posty: 6956
Rejestracja: 9 lut 20, 21:40
BMW:
Rok produkcji:
Państwo:
Województwo: Wybierz województwo lub "---"
Miasto:
VIN:

BMW z 23 796 rejestracjami i blisko 30-proc. udziałem w rynku kolejny rok zajmuje pozycję lidera w kategorii samochodów

Post autor: admin »

Obrazek

BMW z 23 796 rejestracjami i blisko 30-proc. udziałem w rynku kolejny rok zajmuje pozycję lidera w kategorii samochodów premium. +++ Najwyższy wynik w historii MINI - 3 022 nowych kierowców, co zapewniło marce 15-proc. wzrost r/r. +++ BMW Motorrad, podobnie jak w ubiegłych latach, zostało liderem segmentu powyżej 500 cm3 odnotowując 2 068 rejestracji. +++ Najpopularniejszymi modelami w 2022 r. były BMW serii 3, X5 oraz X3. +++ Na modele z segmentu luksusowego zdecydowało się 1 395 klientów. Ubiegły rok uświetniła premiera nowego BMW serii 7, po raz pierwszy w historii dostępnego z napędem elektrycznym. +++ Modele BMW M ponownie cieszyły się największym zainteresowaniem w segmencie performance i high performance. Łącznie zarejestrowano 2 599 egzemplarzy, co przełożyło się na 13-proc. wzrost r/r. +++ Sprzedaż samochodów elektrycznych BMW i MINI wzrosła o 83%. Najpopularniejszym modelem BMW w tej kategorii zostało BMW iX z liczbą 229 rejestracji. MINI SE znalazło 258 nabywców.

Źródło: https://www.press.bmwgroup.com/poland/article/detail/T0407465PL/sukces-bmw-group-polska-w-2022-roku:-zdecydowany-lider-segmentu-premium?language=pl
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post